Oříšky a světýlka

- symboly naděje a křehkéh života -

Oříškové ozdoby - vyrobte si s námi originální vánoční ozdoby, které budou slušet každému vánočnímu stromečku - tradičnímu i modernímu. Oříšky ve své skořápce bezpečně chrání malý život. Sílu, která se probudí a zrodí silný velký strom.

Vánoční světýlka - světlo je symbol naděje, očištění a nalézání pravdy. Nezůstávejte potmě. Malé světýlko na okenním parapetu nebo na vánoční tabuli prosvítí a prohřeje čas, než se nám vrátí slunce. Zvládne ho opravdu každý.

Oříšky a světýlka. Vánoční dílna.

01. 12. 2018 / 15:00 - 18:00 hod. / obec Kytín

Vánoce, to je čas těšení se, čas vlídnost a naděje. Naděje, že dobro je silnější než zlo, že život se po zimě znovu narodí. Je to období, kdy si připomínáme to podstatné a důležité - že mnoho dobrého je v každém z nás a je jen na nás, jestli mu pomůžeme na svět.

KDY: sobota 1. 12. 2018 / 15:00 - 18:00 hod.

KDE: obec Kytín (akce se koná v rámci vánočního trhu obce Kytín)
VSTUP: zdarma
MATERIÁL k výrobě bude k zakoupení na místě.


Naše dílny jsou pro každou generaci. Tvoříme místo pro setkání, možnost strávit čas spolu a vyrobit si něco krásného pro sebe nebo třeba dárek pro někoho srdci milého. Stačí, když umíte stříhat nůžkami, nebo si přivedete kamaráda, který vám s tím pomůže :) Děti v doprovodu dospělého.